Taç Tül Perde Modelleri

40 yılı aşkın deneyimi evlerinize taşımak için Taç tül perde modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Sektörün öncü firmalarından biri olan Taç, yeni sezonda da özgün, renkli ve şık tasarımları ile karşımıza çıkıyor. Firmamız da her zevke, her tarza ve bütçeye uygun çok sayıda seçeneğe sahip bu tasarımları sizlerle buluşturuyor. Evlerinizin hem içerden hem de dışarıdan güzel bir görünüme kavuşması ve dekorasyonunuz tamamlanması için kaliteli kumaşlardan üretilmiş perde modellerini tercih edebilirsiniz.

Taç Tül Perde Modelleri Seçimlerinde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Evlerin dekorasyonunu tamamlamak ve şık bir görünüm elde edebilmek için dikkat edilmesi gerekenler önemli noktalardan biri de doğru perde seçimidir. Bu noktada da hanımlar, karar vermekte oldukça zorlanmaktadırlar. İyi bir görünüm elde edebilmek için Taç tül perde modelleri seçimlerinde dikkat edilmesi gereken noktalara değinelim.

  • Perde seçimlerinizde kolay karar verebilmek için ilk yapmanız gereken şey, istediğiniz tarza karar vermektir. Yani istediğiniz görünümün spor mu yoksa klasik mi olduğuna karar vermelisiniz.
  • Diğer bir önemli nokta ise evinizdeki dekorasyon modeline uygun stillerde perde seçimleri yapmaktır.
  • Evinizin duvarları, kullandığınız aksesuarlar ve zemin özellikleri ile seçtiğiniz perdelerin bir bütün oluşturması şık bir görünüm elde etmenizi sağlar.
  • Seçeceğiniz perdenin deseni, rengi ya da boyutuna karar verirken kullanacağınız odanın büyüklüğünü göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin; odanız büyükse koyu, küçükse açık tonda perdeleri tercih etmelisiniz.
  • Mutfak, çocuk odası ve yatak odası perdelerinizi seçerken özellikle leke tutmayan kumaşlardan üretilmiş ve pratik kullanıma sahip ürünler olmasına dikkat etmelisiniz.
  • Yatak odası perdelerini daha klasik modellerden seçerken, çocuk odası perdelerini abartıdan uzak, sade ve spor modeller arasından seçmelisiniz.
  • Aydınlık, sevimli ve ferah bir görünüm elde etmek için ince dokulu kumaşlar ya da yarım perde ve tüller arasından seçim yapabilirsiniz.

Taç Tül Perde Modelleri Fiyatları

Ev tekstili ürünleri denilince akla ilk gelen ürünlerden biri olan perdeler, ince yapıları, hoş figürleri ve tsarımlarıyla evlerinize zerafet katıyor. Zengin ürün çeşitliliğine sahip bu fonksiyonel ürünler, evlerinize özgün birer hava kazandırırken bütçenize uygun seçenekleri ile de göz dolduruyor. Perde tiplerine göre belirlenen fiyatlar;

  • Tül perde metrekare fiyatları 15 TL ve 30 TL arasında,
  • İp perde metrekare fiyatları ise 18 TL ve 124 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Taç tül perde modelleri arasından seçim yaparken tül, güneşlik ve fon perde olacak şekilde 3 katlı olmasına ve odaların ölçüsüne dikkat edilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.