Taç Perde Modelleri Hakkında

Evlerimizin gelinlikleri perdeler, hem iç mekânların gizliliğini sağlarlar hem de dekoratif açıdan tamamlayıcı görevi görürler. Her yıl yenilenen farklı renk ve tasarımlara sahip perdelerle, sizler de evlerinizin dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz. Sezonun trendlerini yakından takip ederek ürünlerini güncelleyen ve geniş ürün yelpazesini daha da genişleten firmamız sizlere bu konuda yardımcı olmak için çalışıyor. Her zevke ve dekorasyona uygun geniş ürün yelpazesini sizlere sunan Taç perde modelleri arasından istediğiniz gibi seçim yapabilir, evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Perde modelleri ve fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi için yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Taç Perde Modelleri

Taç perde modelleri kullanıldıkları alanlara, üretildikleri malzemelere ve dikim şekillerine göre değişiklik göstermektedir. Bu modellerden klasik kullanımı ile her dönem tercih edilen tül perdeler, fon perdeler ve son dönemlerde hem kullanım kolaylığı hem de uygun fiyatları ile sıklıkla tercih edilen stor perdeler ilk sırada yer alıyor. Stor perde modelleri de baskılı stor perde, zebra stor perde, fon perde olarak kullanabileceğiniz mat stor ve polyester stor perde gibi sınıflara ayrılıyor. Mutfaktan yatak odasına kadar her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz stor perdeler hem şık hem de spor bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Taç perde modellerinden biri olan bu stor perde modelleri leke tutmayan, kendi kendini temizleyebilen kumaş özellikli oluşları nedeniyle de çok seviliyor. Evinizin dekorasyonuna uygun bir perde modeli seçebilmek için dikkat etmeniz gereken ilk şey mobilyalarınızın özellikleridir.  Ayrıca perdesini seçeceğiniz odanın özelliklerini ve pencerenin konumunu da seçim yaparken ayrıca göz önünde bulundurmalısınız.

Taç Perde Modelleri Fiyatları

Taç perde modelleri fiyatları ürün modelinden ölçülerine kadar birçok farklı etkene bağlı olarak değişebiliyor. Özellikle kumaş özellikleri, leke tutmaması ve kendi kendini temizlemesi gibi, fiyatların ana belirleyicisi olabiliyor. Sade renk ve tasarıma sahip perdeleri, her alana uygun farklı tasarımları olan desenli perdelerden daha uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Metrekare üzerinden hesaplanan fiyatlar, tekstil ürünleri fiyatlarına bağlı olarak değişiyor. Perde modelleri fiyatları;

  • Zebra stor perde metrekare fiyatları 20 TL ve 30 TL arasında,
  • Stor perde metrekare fiyatları 17 TL ve 32 TL arasında,
  • Fon perde metrekare fiyatları ise 35 TL ve 135 TL arasında değişmektedir.

Perde sektörünün öncülerinden olan Taç Collection tarafından tasarlanan birbirinden renkli ve birbirinden şık perde modellerini firmamızın sayfasından inceleyebilir, ayrıntılı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.