Salon Tül Perde Modelleri Hakkında


Oturma odaları ve salon dekorasyonlarının vazgeçilmez parçaları olan salon tül perde modelleri yaşam alanlarımızın havasını değiştirir. Bu perde modelleri arasından seçim yaparken de odalarınızın ya da salonunuzun dekorasyonuna bağlı şekilde seçim yaparsanız tam ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu yüzden perde modelleri arasından seçim yapmadan önce nasıl bir hava yaratmak istediğinize karar vermelisiniz. Tül perdeler, dekoratif kullanım amaçlarının yanı sıra evin içerisinin dışarıdan görünmemesini de sağlarlar. Bunu yaparken, ince yapıları nedeniyle ışığın içeriye girmesini de engellememiş olurlar.

Salon Tül Perde Modelleri

Salon tül perde modelleri, diğer perdelerden daha ince yapıda oluşları nedeniyle daha zarif bir görünüme sahiptirler. Birçok farklı renk ve desende türleri bulunan tül perdelerden çocuk odası için olanlar daha renkli ve enerjik desenlere sahiptirler. Salonlar için üretilen perdelerden en sık tercih edilenler ise daha sade beyaz, krem ya da daha koyu tonlardan oluşmaktadır. Mutfaklar için ise açık renkli tüllerin dışında renkli ve desenli tül modelleri de sıklıkla tercih edilmektedir. Bunların dışında yatak odaları ve salonlar için genellikle fransız tül perde modelleri arasından seçim yapılmaktadır.

Gelişen teknoloji ile birlikte, perdelerde kullanılan kumaşların çeşitliliği ve dayanıklılığı da artmaktadır. Birbirinden farklı yüzlerce kumaş türü arasından en çok tercih edilenler keten, organza ve doğal dokuya sahip olan kumaşlardır. Rustik tarzdan hoşlananlar için de küçük desenli ve pamuklu kumaşlardan yapılmış pek çok farklı perde modeli mevcuttur. Kumaşlar dışında tüllerin tamamlayıcısı olan aksesuarlar da son dönemlerin en gözde dekorasyon tamamlayıcıları arasında yer almaktadır. Bu aksesuarların seçimlerinde de firmamız, talepleriniz doğrultusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Salon Tül Perde Modelleri Fiyatları

Birbirinden güzel salon tül perde modelleri kumaş yapıları ve tasarımları ile farklılık gösterirken, bu farklılıklar perde fiyatlarının da belirleyicisi olabilmektedir. Metrekare bazında fiyatlandırılan perdelerden tül perde fiyatları 15 ile 30 lira arasında değişirken, yine salonlarda kullanılabilen ip perde fiyatları 18 ile 124 lira arasında değişebiliyor. Salon tüllerini tamamlayıcı görevi gören fon perde metrekare fiyatları 35 lira ile 135 lira arasında, stor perde fiyatları ise 17 ile 32 lira arasında değişiklik gösteriyor. Evinizin hangi alanı için perde seçerseniz seçin seçtiğiniz bütün perdeler için yerinde keşif, ücretsiz montaj ve satış sonrası destek hizmetleri sunuyoruz. Salon perde modellerimiz ve fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi için sayfamız üzerinden bizlere ulaşabilir ya da size en yakın şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.